Aktualności, Polecamy, Uncategorized, Warsztaty

Rozpoczynamy nowy sezon spotkań z cyklu Czas dla Nas

17 września zapraszamy pary, małżeństwa i rodziny na inaugurację kolejnego sezonu spotkań Czas dla nas. Rozpoczynamy od pikniku rodzinnego w lesie kabackim. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Czas dla nas.

W kolejnych miesiącach zaplanowaliśmy serię spotkań poświęconych tematyce wzmacniania relacji w małżeństwie. Będziemy mówić o różnicach między mózgiem kobiety i mężczyzny, o różnych sposobach wyrażania uczuć, o umiejętności słuchania i mówienia, ale również o tym, jak poprawić relacje bez rozmawiania o tym.

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania, które odbywać się będą raz na miesiąc, w niedzielny wieczór na ul. Mińskiej 65.Terminy kolejnych spotkań znajdziecie na stronie Czas dla nas oraz na naszym profilu na Facebook. Spotkania mają charakter otwarty, możesz w każdej chwili dołączyć. Jeśli Twój związek jest dla ciebie ważny i chcesz spędzić miły wieczór z ukochaną osobą, te spotkania są dla Ciebie. Na każde spotkanie przygotowujemy dla Was dawkę wiedzy, przykłady z naszego życia, a czasami również fragmenty wykładów osób, które podziwiamy czy wartościowych książek. Staramy się, aby elementem każdego spotkania były ćwiczenia w parze. A przed i po zapraszamy na kawę i ciasto do naszej kawiarenki.

Zapewniamy opiekę dla dzieci – prośba o stosowną informację przy zgłoszeniu.

 

Reklamy

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Podaj swój email jesli chcesz otrzymywać informacje o spotkaniach i warsztatach dla par.

Dołącz do 34 obserwujących.

Reklamy
%d blogerów lubi to: